26 Mayıs 2015 Salı

 

ALİ İHSAN AYSAL İSTANBUL’DA EVLENDİ

ali-ihsan-aysal-istanbulda-evlendi

Egelileri Buluşturan Düğün, Karahallılar Vakfı üyesi işadamı Azmi Aysal ile Mukadder Aysal’ın oğlu Ali İhsan Aysal, İstanbul’da yapılan bir düğünle Ispartalı eczacı Mehmet ve Sibel Acarer’in kızları Nazlı Sima Acarer ile dünya evine girdi.
22 Eylül 2013 Pazar 11:28

 Genç çiftin nikah ve düğün töreni 21.09.2013 tarih Cumartesi gecesi Kumkapı Sahil Yolu’nda bulunan Kalyon Otel’de yapıldı. Gençlerin nikah akitlerini Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen kıyarken nikah şahitliklerini ise işadamı Erol Pala ve aile dostları yaptı. Nikah akdinin ardından kısa bir konuşma yapan başkan Erzen gençlere evlilik konusunda tavsiyelerde bulunup tebrik ettikten sonra evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Nikah töreni sonrasında aynı mekanda yemekli bir düğün tertiplendi. 400 davetlinin katıldığı nikah ve düğün törenine Karahallılar Vakfı kurucu başkanı Prof. Dr. Servet Karahan ve eşi Op. Dr. Hatice Karahan, Karahallılar Vakfı başkanı Bekir Sağsöz, Karahallılar Vakfı eski başkanı Ahmet Bursalı, vakıf üyeleri  Ahmet İnce, Muammer Değirmenci,Ahmet  Kuru, Ramazan Kuru, Emin Gider, Seyfettin Aysal ve Salih Samur, Aydınlılar Vakfı başkanı Mehmet Ali Çetin, İstanbul Kuyumcular Odası başkanı Çivrilli Alaattin Kameroğlu, Mercansoy AŞ yönetim kurulu başkanı Ali Mercan,  Dr. Esin Polat Yentürk, Uşak’tan gelen Mimar Birol Turan ve ailesi, Hüseyin Kuru ve ailesi,  Karahallı’dan gelen Muammer Misilli ve ailesiyle Fethiye’den gelen Mesut Mican’ın katıldığı görüldü.

Son derece keyifli ve eğlenceli geçen düğüne folklor ekibinin oynadığı efe oyunlarıyla damat ve arkadaşlarının oynadığı Harmandalı oyunu damgasını vurdu. Düğün geç saatlere kadar devam etti.

NOT: Gelin Nazlı Sima Acarer, Marmara Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olup Türk Telekom Genel Müdürlüğü’nde Medya Planlama Yönetici olarak görev yapmaktadır. Damat Ali İhsan Aysal ise gelin ile aynı bölümünden mezun olup halen Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansına devam etmektedir. Ayrıca babasıyla birlikte kuyumculuk ve inşaat işleri yapmaktadır.

Haber Foto: Mehmet Çolak

ANNE VE BABALAR

UŞAK VE KARAHALLI'DAN
 GELENLER

HARMANDALI

ACARLAR

AHMET GİDER VE AİLESİ

KARAHAN VE TURAN AİLELERİ

MERCANSOY

PROF. KARAHAN VE AYDINLILAR VAKFI BAŞKANI

KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI(Sarı T-shirt)

Haberin etiketleri:

Egelileri Buluşturan Düğün


Haber okunma sayısı: 3009

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • elit düğün ve insanlar

    Misafir 25 Eylül 2013 15:51 eeee elit düğünde böyle olur değil mi yani, ne diyelim Allah mutluluklarını ve zenginliklerini artırsın...

DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

KARBASANLI DURAN KARDEŞLERİN BAŞARISI

Karbasanlı Hakkı, Cemil ve Süleyman Duran kardeşler Dandini Baby markasıyla İstanbul 28. Anne, Bebek ve Çocuk

BBP lideri Destici: Çözüm süreci taslağını niye gizliyorsunuz?

ANKARA (CİHAN)- Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Müzakere taslağının içerisinde

UŞAKLILAR VAKFI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Yeni Dönem Başkanı Banazlı Mimar Rahmi Ekiz Oldu

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

UŞAK - HAVA DURUMU

USAK

ANKET

Bu Pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?

Bu Pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?

Ankete Katıl Sonuçlar

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
7 hit, 6 ziyaretçi, 6 ziyaret
Bu hafta:
128 hit, 41 ziyaretçi, 50 ziyaret
Bu ay:
6422 hit, 1054 ziyaretçi, 1303 ziyaret
Toplam:
195687 hit, 42806 ziyaretçi, 61039 ziyaret