18 Temmuz 2019 Perşembe

 

CHP’Lİ MOROĞLU’NDAN KAHVEHANEDE MİTİNG

chpli-moroglundan-kahvehanede--miting

Chp’li Moroğlu’ndan “iç güvenlik paketi” tepkisi: “bu paket aslında terörizme değil, Akp”ye hizmet etmeyen herkese karşı. Öğrencilere karşı, öğretmenlerimize karşı, işçilerimize karşı, hakkını arayan herkese karşı.”
16 Mart 2015 Pazartesi 13:48

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, Kınık”ta coşkulu partili grubu tarafından karşılandı ve ağırlandı.  

Kınık ilçesinde Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Emin Dikkulak, Şoförler Odası, Ziraat Odası Başkanı Murat Tosun, Esnaf Odası Başkanı Ali Çelebi, Şoförler Derneği Başkanı Yücel Şimşek ve Alevi Bektaşi Derneği Başkanı Ali Aydın’ı ziyaret eden CHP İzmir Milletvekili ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Moroğlu CHP Kınık İlçe Başkanlığı”nda da partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Coşkulu kalabalığın ilgiyle dinlediği CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, altı aydan bu yana AKP”nin hazırladığı İç Güvenlik Paketi”nin gündemde olduğunu belirterek şöyle dedi:
“AKP bu paketi terörist hareketlere karşı hazırladığını iddia ediyor ama bu paket aslında terörizme değil AKP”ye hizmet etmeyen herkese karşı. Öğrencilere karşı, öğretmenlerimize karşı, işçilerimize karşı, hakkını arayan herkese karşı. İç Güvenlik Paketi yasalaşmadan provalarının yapıldığına da tanık oluyoruz. Polis hiç suçu olmayan vatandaşa silah doğrultuyor. İzmir Valisi gösteri ve yürüyüşleri engellemek için genelge yayınlıyor. İzmir halkının tepkisi karşısında geri adım atıyor, genelgeyi iptal ediyor. TBMM”de uzun zamandır AKP”nin bu paketini engellemeye çalışıyoruz.” 

Partilileri, “Başka adayları eleştiren aday adaylarına sakın oy vermeyin” diyen Moroğlu, “Geleneklerden süzülüp gelen irade birliği yapmış bir topluluk olduğumuzu sakın unutmayın. Eylem birliğimiz de yaşadığımız bu süreçte çok önemlidir. Partimizin bir oy fazla alması için mücadele etmeliyiz. Çünkü bu seçim bütün seçimlerden önemli. Ülkeyi bir savaşa götürmeye çalışan AKP”ye karşı en büyük gücün CHP olduğunu sakın unutmayalım” dedi.

Bir oyun bir milletvekili, bir milletvekilinin iktidar olmak anlamına geldiğini belirten Moroğlu, “Ön seçimlerin ardından iktidar olabilmek için çok daha fazla çalışmamız gerekecek. El ele verip CHP”yi iktidara getireceğiz” diye konuştu.Haber okunma sayısı: 4302

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

Başkan Topçu'dan 20 Milyonluk Dev Yatırım !!!

Belediye Başkanı Ali Topçu, 10.000 nüfuslu ilçeye, 20 milyonluk yatırımla meydan ve belediye hizmet binası

Önder Çengel Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Karahallı Kaymakamı Önder Çengel Köy Ziyaretlerine devam ediyor

EMEKLİ POLİS MEMURUNDAN KARAHALLILAR VAKFI'NA BAĞIŞ

Emekli Polis Memuru Nevzat Zora'dan Karahallılar Vakfına anlamlı bağış

KARAHALLI'DA SIR ÖLÜM

Karahallı'da oto tamircisi 28 yaşındaki Avni Şahin, elleri arkadan plastik kelepçeyle bağlı, işyerinin

KARAHALLI'DA KIZ ÖĞRENCİ YURDU KAYIT ALMAYA BAŞLADI

2016-2017 Öğretim yılı için Karahallı Belediyesi Yükseköğrenim Kız yurdu Kayıt almaya başlamıştır.

Karahallı Belediye Başkanı Topçu; “Karahallı Makus Talihini Yenecek”

Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu, "Karahallı ilçesinin makus talihini değiştirmek için var güçleriyle

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

UŞAK - HAVA DURUMU

USAK