25 Haziran 2019 Salı

 

EMPERYALİST AMERİKA DURDURULMALI

Serdar Adem İşler

Serdar Adem İşler

E-Posta : sademisler@hotmail.com

             İnsanlığın hayır ve selameti için kan emiciliği ve insanlığa düşmanlığı inkarı mümkün olmayacak derecede ortada olan Amerika Birleşik Devletleri kod adlı Yahudi çetesi derhal durdurulmalıdır. Uluslararası bir güç marifetiyle mi olur, geniş kapsamlı ve yüksek katılımlı ekonomik ambargoyla mı bilemem. Ama bildiğim tek şey Amerika’nın insanlığın ve dünyanın başına bela olacağı…

Artık tüm dünya bu konuda hemfikir olmuştur diye düşünüyorum. Yani Amerika Birleşik Devletleri’nin Yahudi güdümlü mafya türü bir oluşum olduğu gerçeğini. Dünyanın neresinde insani bir sorun varsa, dünyanın neresinde bir kaos var ve dünyanın neresinde darbe varsa orada şeytanın uşağı Amerika mutlaka vardır.

Kendini tek taraflı olarak evrenin en akıllısı ve şereflisi ilan eden insan denen varlık ahmak ve dangalak olup olmadığını kanıtlamak zorunda. İnsanlık varlık yokluk arasında bir ince çizgide. Bu böyle gitmez. Dünyayı kan gölüne çeviren ve müflis çıkarları için şeytani zekasını insanlığın aleyhine yıkıcı ve yakıcı bir silah gibi kullanmaktan çekinmeyen Amerika öyle ya da böyle ama bir an önce durdurulmalıdır.

Bütün dünya aklını başına almalıdır. Amerika dünyanın neresinde bir terör örgütü varsa kurucusu ya da en azından finansörüdür. Amerika şeytanın dünyadaki elçisidir. Amerika emperyal İsrail’in tetikçisidir. Amerika amaç için her şeyi mubah gören ve bu yolda her türlü etik değeri ayaklar altın alan vahşi kapitalizmin maşasıdır.

El Kaide maskesiyle İkiz Kuleler’e saldırı düzenleyen bizzat Amerikan ordusu ve istihbaratındaki illegal darbeci yapılanmadır. Beyaz Saray’da yaratılan El Kaide’yi bahane ederek Pentagon aracılığıyla Afganistan’ı işgal ederek bölgeyi kana bulayan eylemlere imza atan Amerika’dır. CİA’nın suikast ve kaos timleriyle bölge ülkelerini karıştıran ve kurt bulanık havayı sever mantığıyla düzelmesine imkan ve fırsat vermeyen Amerika’dır. Kendi yarattığı kaos ortamında başta Afganistan olmak üzere bölge ülkelerinin bütün zenginliklerini sömüren ve Amerika kıtasına taşıyan Amerika’dan başkası olamaz.

Eş Şebab’ı Somali’nin başına bela eden Amerika’dır. Boko Haram’ı Nijerya’nın başına musallat eden Amerika’dır. Türkiye’deki bütün askeri darbeleri strateji ortak masalıyla destekleyen Amerika’dır. Suriye’de DAEŞ ve PYD’yi yaratan ve Türkiye’nin başına bela eden gene Amerika’dır. Son olarak Venezüella’da seçilmiş devlet başkanı  Maduro’ya defalarca darbe teşebbüsünde bulunan yine insanlığın yüz karası Amerika’dır.

Vahşi kapitalist Amerika ne yazık ki insanlıktan nasibini almamış, paranın şımarttığı rezil bir başkanın elinde pimi çekilmiş bomba gibi kıyameti koparacağı zamanı beklemekte. Vahşi kapitalist Amerika ve onun insanlığın yüz karası başkanı bütün dünyanın ortak hareketiyle durdurulmak zorunda. Aksi takdirde dün Kore ve Afganistan, bugün Suriye ve Venezüella derken 3. Dünya Savaşı koptu kopacak. Ve bu savaş sadece yüz milyonlarca insanın hayatını kaybetmesiyle doymayacak, gelişmiş ülkelerin sahip oldukları nükleer silahlara bakılırsa dünyayı uzaydaki yörüngesinden bile oynatma riski taşıyacaktır.

İnsanlık bana göre son demlerini yaşamakta. Vahşi kapitalist Amerika ve onun insanlık düşmanı başkanı Trump dünyanın sonunu getirecek büyük savaşı başlatmak üzere. Bütün insanlık aklını başına almak ve Amerika’ya karşı ortak bir cephe oluşturmak zorunda...

İnşallah dünyanın buna yetecek zamanı kalmıştır.


27 Ocak 2019 Pazar 11:47
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

Başkan Topçu'dan 20 Milyonluk Dev Yatırım !!!

Belediye Başkanı Ali Topçu, 10.000 nüfuslu ilçeye, 20 milyonluk yatırımla meydan ve belediye hizmet binası

Önder Çengel Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Karahallı Kaymakamı Önder Çengel Köy Ziyaretlerine devam ediyor

EMEKLİ POLİS MEMURUNDAN KARAHALLILAR VAKFI'NA BAĞIŞ

Emekli Polis Memuru Nevzat Zora'dan Karahallılar Vakfına anlamlı bağış

KARAHALLI'DA SIR ÖLÜM

Karahallı'da oto tamircisi 28 yaşındaki Avni Şahin, elleri arkadan plastik kelepçeyle bağlı, işyerinin

KARAHALLI'DA KIZ ÖĞRENCİ YURDU KAYIT ALMAYA BAŞLADI

2016-2017 Öğretim yılı için Karahallı Belediyesi Yükseköğrenim Kız yurdu Kayıt almaya başlamıştır.

Karahallı Belediye Başkanı Topçu; “Karahallı Makus Talihini Yenecek”

Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu, "Karahallı ilçesinin makus talihini değiştirmek için var güçleriyle

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

UŞAK - HAVA DURUMU

USAK