27 Mayıs 2018 Pazar

 

TERÖRLE ANILAN LANETLİ YERLER

Serdar Adem İşler

Serdar Adem İşler

E-Posta : sademisler@hotmail.com

                Bazı onuru gevşeklerin, ahlakı düşüklerin özyönetim istediği ve adı terörle anılan kirli yerleşim yerlerinde yaşayanların inançlarına ne Tanrı güvenir ne insan. Çocukları kalkan olarak kullanılan, ambulans ve itfaiye araçlarına saldıran, boktan davaları alçakça militarize eden eteklilerin volta attığı yerleşim yerlerinde kimsenin ibadeti kabul olmaz. Boş yere bana cami kilise muhabbeti yapmasın.

         Hatta bana kalırsa teröristlere açık destek veren sütü ekşimiş siyasilere oy verenlerin Allah’a inandıklarını bile sanmıyorum. Böyle bir şeyi yalan yere iddia etseler bile Allah onların etekli ruhlarını bizden daha iyi bildiği için inanmaz.

         Camilerin hatırı için ben olsam terörü destekleyen alçak Sümbül Ağalara korkaklıkları yüzünden oy verenlerin çoğunlukta olduğu yerlerdeki ibadethaneleri kapatırdım. Son zamanlarda alçak radikal Türk solunun bölücü terör örgütü safında yer alması bunun ne kadar gerekli olduğunu açıkça kanıtlamaktadır.

         Türkiye’de sol son günlerde yaptığı aptalca ihanet yüzünden ciddi kan kaybetmektedir.. Sırtındaki bu kamburdan kurtulamazsa bir daha yüzde otuz bile oy alamaz. En ılımlı sol siyasi örgütlenmelerde ve bu örgütlenmelerin paralelindeki sivil toplum örgütlerinde bile bölücü unsurların yer bulması solun oyunu güneş görmüş kar gibi eritmiştir.

         Adının terörle anıldığı yerleşim yerleri dünya tarihinde ihanetin, onursuzluğun, ahlaksızlığın sembolü olarak uzun yıllar üzerine sürülen lekeyi taşımak zorunda kalacaktır. Allahın laneti de bugün olduğu gibi yarın da adı terörle anılan mezbelelere yağmur gibi yağmaya devam edecektir.

         Adı terörle lekelenen yerleşim yerlerinde yaşayan halk çocuklarının terörle büyümesini istemiyorsa teröristlerle arasına kalın duvarlar örmelidir. Hatta terörü destekleyen siyasilere isyan etmelidir. Aksi takdirde bu yerleşim yerleri uzun yıllar Filistin’in başına gelenleri yaşamak zorunda kalır.

         O topraklar ne sütü ekşi, alnı lekeli teröristlere bırakılır, ne de onların siyasi uzantısı Sümbül ağalara. Kimse böyle bir şeyi hayal dahi etmesin. Ey terörle bir halt ettiğini sanan ahmaklar. Millet daha inmedi sahaya. Millet dizginlerini bir kırarsa Filistin’i mumla arasınız. Hangi deliğe kaçsanız, o deliğe girer gereken neyse fazlasıyla yapar bu millet. Ayağınızı denk alın Hınçak bozuntusu, Taşnak kalıntısı, kabuklu haçlı onursuz, ahlaksızlar!


17 Mart 2016 Perşembe 21:34
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

Başkan Topçu'dan 20 Milyonluk Dev Yatırım !!!

Belediye Başkanı Ali Topçu, 10.000 nüfuslu ilçeye, 20 milyonluk yatırımla meydan ve belediye hizmet binası

Önder Çengel Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Karahallı Kaymakamı Önder Çengel Köy Ziyaretlerine devam ediyor

EMEKLİ POLİS MEMURUNDAN KARAHALLILAR VAKFI'NA BAĞIŞ

Emekli Polis Memuru Nevzat Zora'dan Karahallılar Vakfına anlamlı bağış

KARAHALLI'DA SIR ÖLÜM

Karahallı'da oto tamircisi 28 yaşındaki Avni Şahin, elleri arkadan plastik kelepçeyle bağlı, işyerinin

KARAHALLI'DA KIZ ÖĞRENCİ YURDU KAYIT ALMAYA BAŞLADI

2016-2017 Öğretim yılı için Karahallı Belediyesi Yükseköğrenim Kız yurdu Kayıt almaya başlamıştır.

Karahallı Belediye Başkanı Topçu; “Karahallı Makus Talihini Yenecek”

Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu, "Karahallı ilçesinin makus talihini değiştirmek için var güçleriyle

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

UŞAK - HAVA DURUMU

USAK